Musicalvereniging Next, een vereniging met jonge en bevlogen leden, heeft Muzemento gevraagd een bijdrage te leveren aan de musical Anatevka. Marco Geboers heeft ons koor met overtuiging voorgedragen bij het bestuur van Next, waarna wij met veel enthousiasme zijn benaderd om deel te nemen aan deze bijzondere productie.
Anatevka vertelt het verhaal van een traditioneel Joods dorp, waar saamhorigheid, cultuur en generaties centraal staan. Met de deelname van 21 leden van Muzemento ontstaat een authentiek dorpsbeeld, waarin alle leeftijden vertegenwoordigd zijn – een krachtig en warm geheel dat de muzikale en theatrale beleving verrijkt.
Wij zijn trots om samen met Next dit iconische verhaal tot leven te brengen en kijken ernaar uit het publiek te mogen ontroeren met zang en spel.
Optredendata
-
Zaterdag 31 januari 2026 – Première
Aanvang: 20.00 uur
Locatie: De Leest, Waalwijk -
Zondag 1 februari 2026 – Matineevoorstelling
Aanvang: 14.00 uur
Locatie: De Leest, Waalwijk
Het beloven twee voorstellingen te worden waarin generaties, traditie en muzikaliteit samenkomen op het podium. Wij nodigen u van harte uit om hierbij aanwezig te zijn.

